Biz Kimiz

Tarihçemiz

  1.  Nevşehir'in ilk ve tek OYUN HAVASI ve ARABESK müzikte hizmet veren ilk radyoyuz.
  2. Keyf FM Nevşehir halkına kaliteli yayının nasıl yapılabileceğini kanıtlarcasına yayın hayatına başlamıştır.
  3. Keyf FM kurulduğu yılından beri her gün daha da büyüyerek başarıyla yoluna devam etmektedir.
  4. Radyomuz kurulduğu günden beri MUYAP-MÜYORBİR-MSG ve MESAM üyesi sanatçıların  telif haklarını ödeyerek yayın yapmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
  5. Radyomuz RATEM-RADYO TELEVİZYON YAYINCILARI üyesidir.

 

Misyonumuz

Dinleyicilerimizin yorumsuz,tarafsız haber alma özgürlüğüne saygı duyar, faydalı ve doğru bilgiyi en etkili şekilde hazırlar ve kendilerine iletiriz. Müşterilerimizi, doğru zamanda, doğru hedef kitleyle buluşturarark, markalarının bilinirliğini arttırmada yardımcı oluruz.

       Çalışma arkadaşlarımızı ekip ruhu ile ortak iş yapmaları için destekler, yaratıcılılarını ödüllendirir ve kişiliklerine değer veririz.

Vizyonumuz

Dürüst, tarafsız, hızlı ve doğru habercilik alanlarında ve güncel  popüler müzik, popüler kültür alanlarında tüm dünya tarafından erişilebilen Nevşehir'in lider radyosu olmaktır.

Altın Kurallarımız

  1. Gerek reklam verenlerimizi gerekse dinleyicilerimizi hep dikkate alır; işimizi yaparken hep onları düşünürüz. Onlar gibi düşünürüz.
  2. Her zaman öğrenmeye çalışırız. Çevremizden, müşterilerimizden, çözüm ortaklarımızdan ve rakiplerimizden. Her şeyi bilemeyeceğimizi kabul eder ve bu bilinçle ilerleriz.
  3. Kendimizi ve mecramızı yücelterek, sektörün büyümesine yardımcı oluruz.
  4. Prensip olarak dürüstlüğü benimseriz. Doğru yollarla kazanır, bunun için çalışırız.

Kapadokyam Fm 2021

Kapadokyam Fm 95,5